Nici liftingujące Nowy Sącz

Nici liftingujące w medycynie estetycznej

Nici liftingujące nowy sącz to bardzo popularny zabieg stosowany w medycynie estetycznej od lat. Wciąż cieszy się wielką popularnością, może dlatego, że dzięki nim nie jest konieczny inwazyjny zabieg chirurgiczny. I jest o wiele tańszą alternatywą, a efekt końcowy jest zdumiewający.

nici liftingujące nowy sącz

Na czym polega ten zabieg?

Na początku warto wspomnieć, że nici liftingujące nowy sącz w pierwszej kolejności były stosowane w chirurgii tradycyjnej. W medycynie estetycznej nici liftingujące wprowadza się pod skórę, ułożenie ich odgrywa kluczową rolę, ponieważ odpowiadają za podniesienie skóry, która nie jest już elastyczna z powodu zanikającego kolagenu. Nici liftingujące nowy sącz nie służą wyłącznie do podniesienia skóry, również pobudzają procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu twarz staje się bardziej jędrna. Nici liftingujące nowy sącz najlepiej sprawdzają się na twarzy i tylko na niektórych partiach ciała np. brzuch.

Z czym trzeba uważać?

Jeśli zdecydujemy się na zabieg założenia nici liftingujące nowy sącz trzeba pamiętać, że są pewne czynniki, na które trzeba szczególnie uważać przez pierwsze tygodnie po zabiegu. Jednym z nich jest nadmierna mimika, która może sprawić przemieszczenie się nici, często doprowadza to do zniekształcenia twarzy. Również trzeba uważać na czynności, które mogą powodować napięcie mięśni twarzy. Nie wolno narażać organizmu na zbyt wysokie temperatury, a wizyta w saunie może spowodować nagrzanie tkanek, co nie jest wskazane po zabiegu i może wywołać drastyczne skutki.

Dowiedz się więcej na: https://wiecznie-mlodzi.pl/lifting-twarzy-nici-liftingujace/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *