Wykładzina firmowa w rękach specjalistów

Każdy właściciel chce, aby jego firma wyglądała dobrze w oczach klientów. Brudna wykładzina jest nie tylko nieestetyczna, ale i niebezpieczna ze względu na bakterie i alergeny. Szczególną uwagę powinno się na to zwracać w hotelach i pensjonatach, gdzie goście przyjeżdżają z dziećmi, które uwielbiają bawić się na podłodze. Dlatego właśnie warto nawiązać współpracę ze specjalistami, którzy zajmą się pranie wykładzin łódź w firmie.

Etapy pranie wykładzin łódź

Pranie wykładzin łódź dzieli się na kilka etapów:

  1. dobór środków chemicznych do rodzaju wykładziny,
  2. odkurzenie,
  3. zaaplikowanie na brud odpowiedniego detergentu,
  4. wcieranie go w wykładzinę i szorowanie,
  5. ewentualnie odplamianie trudnych zabrudzeń,
  6. wypłukanie brudu oraz alergenów za pomocą ekstraktora.
    pranie wykładzin łódź

Ceny i czas trwania

Często odwleka się decyzję o pranie wykładzin łódź ze względu na spotkania czy gości. Profesjonalne firmy działają 24 godziny na dobę. Dostosowują się do godzin otwarcia firmy klienta, bądź najmniejszego ruchu gości, tak aby wszystko odbyło się bez zbędnych problemów. Dobór odpowiedniej ilości pracowników i sprzętu zapewni szybko wykonaną usługę. Z reguły pranie wykładzin łódź trwa kilkanaście godzin, razem w jej wyschnięciem.

Ceny zależne są od wielkości czyszczonej powierzchni, czyli około 10 zł za m2. Trzeba doliczyć ewentualny dojazd, który z reguły na terenie danego miasta jest w cenie. Do kosztów wliczamy też dodatkowo płatne usługi, jeśli takie będą wykonywane, np. impregnacja czy dezynfekcja (od 3 do 6 zł za m2).

Zobacz ofertę na: https://do-czysta.pl/pranie-dywanow/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *