Wachlarz wyboru drzwi przesuwanych

Drzwi przesuwane Poznań stają się coraz częstszym wyborem wśród osób, które wprowadzają się do swoich nowych mieszkań. Z pewnością zasługa tego leży w tym, że drzwi przesuwane Poznań są rozwiązaniem, które zachęca mnóstwo osób przede wszystkim swoim niecodziennym, efektownym wyglądem. Komfort wywołany brakiem irytującego skrzypienia skrzydeł, płynnością mechanizmu i zaoszczędzeniem przestrzeni to kolejne zalety, jakie niosą ze sobą drzwi przesuwane Poznań

Drzwi przesuwane naściennie widoczne

W tym modelu, drzwi przesuwane Poznań oprócz tego, że nie posiadają kaset, do których skrzydło lub skrzydła mogą się “schować”, prowadnica jest widoczna. Drzwi przesuwane Poznań tego typu są o wiele prostsze w montażu, ponieważ wystarczy zamontować je w luce pomiędzy pomieszczeniami, a cały mechanizm oprzeć na (w tym przypadku) widocznej prowadnicy, czyli na szynie, która pozwoli nam na ich zsuwanie i rozsuwanie. Nie potrzeba tutaj wykonywać żadnego dodatkowego remontu. 

drzwi przesuwne Poznań

Drzwi przesuwane naściennie niewidoczne 

Wedle tego samego mechanizmu działają także i te drzwi przesuwane Poznań, jednak w tym przypadku prowadnica nie jest widoczna, dzięki czemu design całości jest zgrabniejszy. Szyna, jak i cały system jezdny jest skutecznie ukryty. Zasłania go powierzchnia drzwi lub jest on zamontowany, m.in. we frezowaniu (gdzie teraz jest prowadnica). Dla wielu takie rozwiązanie jest o wiele bardziej gustowne niż drzwi przesuwane Poznań z widoczną prowadnicą. 

Drzwi przesuwne wewnątrzściennie 

Drzwi przesuwane Poznań wewnątrzściennie to drzwi chowane całkowicie w ścianie. Trudniejsze do montażu, ponieważ ich konstrukcja wymaga tego, aby w ścianach były kasety, do których drzwi byłyby wsuwane, przez co, jeśli chcemy takie drzwi postawić, musimy dokonać gruntownego remontu pomieszczenia.

Zobacz więcej na https://internova-meble.pl/drzwi-przesuwne-poznan/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *