Samochodzik z rączką

Szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka pod choinkę? Twoje dziecko marzy o zostaniu kierowcą? Chciałbyś urozmaicić wspólne spacery?Wszystkie wymienione wyżej potrzeby możesz zaspokoić kupując samochodzik z rączką.

Charakterystyka samochodzika z rączką

Dzięki samochodzikowi dziecko może bawić się za kierownicą pojazdu bez twojej obawy o jego bezpieczeństwo. Dzięki rączce możesz przejąć kontrolę nad autkiem i zabrać pociechę na długą przejażdżkę. Jeździk przeznaczony jest dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Idealny zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Kierownica auta świeci, gra melodyjki i trąbi. Po zdemontowaniu barierek, dziecko może samodzielnie poruszać się na jeździku, a po ich montażu zabezpieczają go przed wypadnięciem lub upadkiem. Podobnie jest z podnóżkiem, po jego demontażu kierowca może się samodzielnie odpychać się nogami  i napędzać samochodzik z rączką. Koła są plastikowe ale dostatecznie miękkie aby poruszać się po twardej nawierzchni oraz aby nie rysować podłogi. Dopuszczalne obciążenie samochodzik z rączką wynosi 30kg. Samochodzik posiada przednie i tylne zabezpieczenie chroniące się przed przewróceniem się pojazdu. Pod siedzeniem znajdziemy schowek. Autko jest wzorowane na prawdziwych samochodach jak np. mercedes gle, range rover czy audi q7. Produkt potwierdzony i cieszący się dobrą opinia rodziców.

samochodzik z rączką

Dostawa samochodziku z rączką

Paczka zostanie wysłana w przeciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. Wymiary opakowania: 63x42x50. W zestawie znajdują się baterie, instrukcja obsługi oraz samochodzik z rączką. Zestaw wymaga samodzielnego złożenia po rozpakowaniu. 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, sprawdź na https://e-sale.com.pl/Jezdziki-c918!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *