Proste rozwiązania są najlepsze – druk na koszulkach

Druk na koszulkach – czyli idealny pomysł na prezent

Jeżeli nie masz  pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, a zależy Ci na czymś oryginalnym – druk na koszulkach to świetny wybór! Możesz w ten sposób dać komuś bardzo osobisty prezent, taki, którego nie będzie miał nikt inny. To doskonały pomysł na wykorzystanie jakiegoś wspólnego inside joke’a. Na koszulce można umieścić cytat z ulubionego filmu czy piosenki, zdjęcie ze wspólnego wyjazdu – cokolwiek, o czym wiadomo, że może sprawić radość i niespodziankę obdarowanemu.

druk na koszulkach

Druk na koszulkach ma też duży plus jako prezent – tak naprawdę nie jesteśmy niczym ograniczeni – jedynie naszą wyobraźnią. To, że już kiedyś daliśmy komuś koszulkę nie oznacza, że nie może dostać kolejnej. Jeśli tylko mamy pomysły na coś nowego – taki prezent można kilka razy powtórzyć.

Druk na koszulkach – czyli prosty sposób na promocję działalności

Druk na koszulkach jest świetną opcją, jeżeli chcemy niewielkim kosztem wypromować swoją nową działalność. Początkujące kluby sportowe decydują się właśnie na takie rozwiązanie. Przygotowują zawodnikom t-shirty ze swoim logiem, a oni pokazują się na zawodach – gdzie taki strój dostrzeże sporo osób.

Druk na koszulkach – ceny

druk na koszulkach

Ceny takiego rozwiązania nie są zbyt wygórowane, dzięki czemu jest to inwestycja tak naprawdę na każdą kieszeń – niezależnie czy kupujemy prezent dla przyjaciela, czy też planujemy wyposażyć pracowników naszej kawiarni w firmowe koszulki. Warto rozważyć zakup tak spersonalizowanych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *