Kim jest doradca kredytowy i czy warto z niego skorzystać?

Doradca kredytowy Warszawa jest osobą świadczącą nam usługi w zakresie wiedzy prawa bankowego i kredytów, warunków jego udzielania oraz wymagań, jakie musimy spełnić, np. doradca kredytowy może wynegocjować lepsze warunki z bankiem. Od niedawna, doradca kredytowy musi być zarejestrowany w rejestrze doradców, jak i opłacać ustaloną składkę. Dodatkowo, doradca kredytowy mazowieckie powinien uzyskać zezwolenie od Komisji Nadzoru Finansowego, ze względu na wprowadzoną ustawą w 2017r. o kredycie hipotecznym.

 

Doradca kredytowy mazowieckie

 

Kto powinien skorzystać z doradcy kredytowego?

Doradca kredytowy mazowieckie może okazać się pomocny osobom, które nie posiadają wiedzy na tematy bankowe czy nie orientują się o produktach bankowych, cenach oraz warunków udzielenia kredytu. Doradca kredytowy ma za zadanie wyjaśnić i rozwiać nasze wątpliwości w kwestiach kredytowych.

Natomiast, jeśli nasza wiedza jest wystarczająca, ale nie możemy znaleźć odpowiedniej oferty lub nie mamy na to czasu, doradca kredytowy mazowieckie jest idealnym rozwiązaniem, z którego możemy skorzystać.

 

Jak znaleźć dobrego doradcę kredytowego?

W 2017r. po wejściu nowej ustawy, doradca kredytowy mazowieckie musi na wstępie poinformować klienta, z jakimi i iloma bankami współpracuje. Już na tej podstawie możemy ocenić dalsze działania z doradcą. Warto wnikliwie przyjrzeć się opinią na platformach poświęconym doradztwu kredytowemu, sprawdzić, jak naliczane są koszty usług oraz jakie dodatkowe usługi doradca kredytowy mazowieckie świadczy. Więcej: https://consulter.pl/kredyty-i-pozyczki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *