Joga dla rodziców z dziećmi – spróbuj i Ty!

Piaseczno to miejsce twojego zamieszkania? Masz malutkie dziecko? Chciałbyś uczęszczać na zajęcia jogi, jednak ze względu na obowiązki rodzica nie masz na nie czasu? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Joga dla rodziców z dziećmi z okolic Piaseczna. Dzięki Przystankowi Jogi możesz zadbać o swój rozwój duchowy oraz cielesny, a jednocześnie być w stałym kontakcie ze swoim dzieckiem. Nasza wykwalifikowana kadra opracowała plan, dzięki któremu będziesz w stanie powrócić do formy po ciąży i porodzie.

joga dla rodziców z dziećmi

Wspólna rozrywka

Jednak na zajęcia jogi z dziećmi zapraszamy oboje rodziców . To także świetna okazja dla ojców, by spędzić czas ze swoimi dziećmi. Jeśli tylko mieszkasz w okolicy Piaseczna, Twój maluszek ma już ponad trzy miesiące, uwierz mi nie ma lepszego sposobu na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem, niż wspólna joga. Ale co, jeśli dziecko jest już za duże? W naszej ofercie znalazła się także joga dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

joga dla rodziców z dziećmi

 

Wiele korzyści

Dzięki ćwiczeniom dzieci poprawiają równowagę, siłę. Joga wpływa także na ich pamięć, koncentrację. Oprócz samorozwoju, dziecko przede wszystkim dobrze się bawi, w towarzystwie swoich rówieśników. W tym samym czasie, co zajęcia dla dzieci realizowane są także zajęcia jogi dla rodziców. Przystanek Jogi w Piasecznie zadba o rozwój Twój oraz Twojego dziecka. Co ważne, nie musisz się zapisywać na zajęcia! Po prostu przyjdź z dzieckiem kilka minut wcześniej, by wypełnić krótki formularz. To tyle. Jedyne czego potrzebujesz to wygodne ubrania do ćwiczeń oraz chęć, by odwiedzić Piaseczno i znajdujący się nim nasz Przystanek, a resztą zajmą się nasi trenerzy. Przystanek Jogi Piaseczno zaprasza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *