Jeździk mercedes

Jeździk dla dzieci

Jeździk mercedes jest jednym z najbardziej popularnych prezentów dla małych dzieci. To od nich zazwyczaj maluchy, szczególnie chłopcy zaczynają swoją przygodę z pojazdami. Dorośli decydują się na kupno jeździk mercedes jako pierwszego pojazdu ze względu na jego funkcjonalność.

Jeździk mercedes

Jeździk mercedes jest wyposażony w specjalne zabezpieczenia. Dzięki temu dziecko, które dopiero nauczyło się trzymać równowagę, będzie miało podparcie w postaci krzesła. Niektóre modele posiadają boczne barierki, które dodatkowo zabezpieczą dziecko przed chwianiem się na boki i wypadnięciem z samochodziku. Minimalizują ryzyko upadku i kontuzji podczas zabawy.

Czy jeździki dla dziecka są zdrowe?

Starsze pokolenia, wychowane w latach 80. i 90. wychowały się w chodzikach. Stąd pochodzi przekonanie, że zabawki tego typu są nieszkodliwe. A nawet uczą stawiać pierwsze kroki. Co więcej, akcesoria takie jak jeździk mercedes są wygodne dla rodziców, wystarczy tylko umieścić swoje dziecko w zabawce. Czasami jednak mogą przenieść niespodziewane skutki uboczne. Fizjoterapeuci są zgodni co do tego, że sadzanie maluchów w takowych zabawkach, które są źle wyprofilowane, mogą nawet doprowadzać do występowania poważnych wad postawy w późniejszych etapach rozwoju. Dopasowany, nie wymusza na dziecku nienaturalnej postawy ciała. Maluchy używające jeździk mercedes poruszają się samodzielnie, zabawki stanowią jedynie pomoc w utrzymywaniu równowagi. To zabawka ćwicząca mięśnie całego ciała dziecka.

Dowiesz się więcej: https://e-sale.com.pl/Pojazd-MERCEDES-AMG-C63-4w1-Jezdzik-Pchacz-Samochod-Black-p14929