Dezynsekcja Kraków

Profesjonalna dezynsekcja Kraków pozwoli Ci pozbyć się szkodników, które znalazły się w Twoim domu. Niechciani goście mogą zagrażać Twojemu zdrowiu, dlatego warto walczyć z nimi z pomocą specjalistów. Zagwarantuje Ci to trwałą i bezpieczną eliminację problemu. 

Dezynsekcja Kraków – jak przebiega?

Obecność insektów w przestrzeni domowej nie jest niczym przyjemnym. Aby pozbyć się ich skutecznie wystarczy zdecydować się na współpracę z profesjonalistami od ich zwalczania. Dezynsekcja Kraków jest wykonywana za pomocą środków żelowych lub oprysków. Pierwsza metoda jest dyskretna i w pełni bezpieczna dla mieszkańców i zwierząt domowych. Działanie środków żelowych trwa nawet cały rok. Z kolei dezynsekcja Kraków za pomocą oprysków i zamgławiania wymaga odpowiedniego przygotowania mieszkania oraz zachowania wyjątkowej ostrożności po przeprowadzeniu procedury. Jej zaletą jest to, że dociera do wszystkich zakamarków pomieszczeń i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku zwalczania insektów takich jak karaluchy lub pluskwy. 

dezynsekcja Kraków

Dezynsekcja Kraków – postępowanie po zabiegu

Jeśli musiałeś skorzystać z metody opryskowej to pamiętaj, że po zakończeniu prac należy opuścić pomieszczenia na co najmniej godzinę. W tym czasie mieszkanie powinno zostać dokładnie przewietrzone. Dezynsekcja Kraków będzie skuteczna, jeśli nie zniszczysz jej efektów odkurzaniem, zamiataniem lub myciem miejsc najbardziej narażonych na aktywność szkodników – unikaj tych czynności na przestrzeni około 30 cm od ścian i w najbliższej okolicy mebli. Dezynsekcja Kraków powinna zostać zakończona dokładnym umyciem powierzchni, które będą miały kontakt z jedzeniem na dwie godziny po zabiegu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *