Busy do Belgii

Europa Zachodnia jest niezwykle popularnym kierunkiem turystycznym. Polacy chętnie wybierają się na wycieczkę do Paryża, Barcelony, czy Brukseli. Busy do belgii to najlepszy wybór, jeżeli planujesz wycieczkę właśnie w tym kierunku.

Co warto zobaczyć w Belgii?

Zanim busy do belgii zawiozą Cię na miejsce, warto przyjrzeć się celowi podróży. Belgia jest niewielkim państwem położonym w zachodniej Europie. Graniczy z Holandią, Luksemburgiem, Niemcami i Francją. Jeżeli planujesz nieco dłuższą wycieczkę, to właśnie do tych Państw trafisz bez problemu z Belgii. Stolicą tego kraju jest Bruksela, to właśnie w niej znajduje się Parlament Unii Europejskiej. Busy do belgii zawiozą Cię również do Wielkiego Placu w Brukseli, rzeźby Atomium lub Królewskich Muzeów Sztuk Pięknych. Dzięki znakomitej komunikacji miejskiej w Państwie, busy do belgii zabiorą Cię do największych dworców autobusowych w Brukseli, z których bez problemu trafisz do swojego celu podróży.

busy do belgii

Komfort podróżujących to dla nas priorytet

Mamy na uwadze fakt, że podróż z Polski do Belgii może być nieco dłuższa. Dlatego busy do belgii wyposażone są w klimatyzację, specjalne bagażniki na bagaż, a niektóre pojazdy posiadają dodatkowo toalety czy telewizory. Wyjeżdżamy z różnych miejsc w Polsce. Nasze usługi znajdą Państwo w większych i mniejszych miastach w naszym kraju. Nasi kierowcy są do Państwa dyspozycji. Nie zwlekaj, już teraz zarezerwuj bilety do Belgii dla siebie i bliskich. Realizujemy kilka kursów tygodniowo.

Dowiedz się więcej tutaj!