Drewniana muszka – oryginalny prezent

Nienaganną elegancję i niepowtarzalny styl każdemu mężczyźnie zapewni mucha z drewna. Jeśli szukasz nieoczywistych rozwiązań i chcesz wyróżniać się oryginalnością – drewniana muszka to niezbędne uzupełnienie Twojej garderoby.

Mucha z drewna – mnogość wyboru! 

Jeśli obawiasz się, że drewniana muszka oznacza monotonię i gwarantuję powodznie tylko i wyłącznie w połączeniu z bardzo poważnymi kreacjami, jesteś w błędzie. Mucha z drewna to niesztampowe rozwiązanie, które sprawdzi się u każdego, a ilość wzorów i możliwości kolorystycznych przerasta oczekiwania. Drewniana mucha, w zależności od gatunku drzewa z jakiego została wykonana, charakteryzuje się naturalną fakturą, nie do podrobienia. Taka muszka może być wykonana m.in. z buku, dębu, drewna jabłkowego, czy orzechowego, ze śliwy, bądź sosny. 

drewniana muszka

Mucha z drewna – dostosowana do Twoich preferencji

Drewniana muszka wykonywana może być także na zamówienie indywidualne. Wówczas taką muchę można wygrawerować, zadbać o odpowiednie marszczenie, stworzyć lakierowane blizny na drewnie, zabezpieczyć muchę olejowaniem, czy woskiem pszczelim. Dzięki takim zabiegom drewniana muszka będzie nie tylko niepowtarzalnie się prezentować, ale posłuży użytkownikowi przez długie lata, niemal w nienaruszonym stanie. Do drewnianej muszki, na potrzeby klienta, dobierane jest barwienie drewna, kolor paska, usłojenie i frontowe wykończenie. 

Mucha z drewna – prezent idealny

Dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji się nie kończy. Firma tworząca drewniane muszki nie tylko spełni każde oczekiwanie klienta składającego zamówienie, ale całość projektu przypieczętuje profesjonalnym i bardzo eleganckim zapakowaniem muchy z drewna. Owinięta w pergamin drewniana muszka, pięknie się prezentuje!  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *