Biuro księgowe Kraków

Co wyróżnia biuro księgowe kraków? Gdzie dokładnie znajdziecie budynek usługi biuro księgowe kraków? Szczegółowe informacje na ten temat zawarliśmy w poniższym artykule. Jest to idealny zbiór wiedzy dla wszystkich osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą w stolicy Małopolski.

Biuro księgowe Kraków

Lokalizacja nowego biura

Nowy budynek biuro księgowe kraków, został uroczyście otwarty w niedzielę (7 grudnia). Na uroczystość przyjechał dyrektor generalny, pracownicy oraz ksiądz, który po krótkim przemówieniu pobłogosławił budynek. Kiedy już wszystkie formalności zostały zakończone, pracownicy mogli rozpocząć pracę w biuro księgowe kraków.

Lokalizacja nowego budynku znajduje się w centrum Krakowa. Biuro zostało stworzone na miejscu starej kamienicy, która po długich latach wreszcie doczekała się renowacji. Dobór lokalizacji nie był przypadkowy – nasze biuro księgowe kraków znajduję się w samym sercu stolicy Małopolski, przez co jest bardzo dobrze skomunikowane.

Co wyróżnia nowe biuro?

Z pewnością wyróżnia je powierzchnia. W porównaniu ze starym budynkiem, w nowym biuro księgowe kraków pracownicy mają do dyspozycji 100 metrów kwadratowych (wcześniej było to zaledwie 50 metrów kwadratowych). Umożliwiło to stworzenie osobnych pomieszczeń, przez co pracownicy biuro księgowe kraków mogą cieszyć się znacznie większym komfortem pracy. Działalność poszukuje doświadczonych osób, które chciałyby zasilić szeregi pracownicze firmy. Dyrektor zaprasza do kontaktu e-mail.

Dowiedz się więcej: https://exco.pl/krakow/